O NÁS

Car&van Zdarsa - provádíme komplexní servis obytných vozů a přívěsů - elektro, plyn, voda, doplňky a příslušenství, opravy interiéru a exteriéru, karosérie, opravy podvozku, polepy fólií a mnoho dalšího.

Náš servis najdete v srdci Vysočiny - ve městě Třebíč, na adrese Polanka 214/10 (areál POLANKA - centrum služeb) - od hlavní cesty dobře značeno (cedule na sloupech veřejného osvětlení). Můžeme posloužit i jako servisní místo na Vašich cestách Vysočinou - dopustit vodu, připojit na wifi, doplnit zásoby chemie pro wc nebo zakoupení různých doplňků nebo plynových lahví. Rádi si s Vámi vypijeme kávu a probereme technické záležitosti karavaningu nebo jaká místa v okolí určitě nevynechat.

Záleží nám na kvalitě odvedené práce, používáme značkové materiály, díly a zboží pro realizování zakázky, jsme např. partneři firem Sunstone Power (LiFePO4 aku, solární technologie, měniče), Sinclair (klimatizace), Enduro (movery), Neosolar (Victron Energy), Hook (tažné zařízení), Sherlog (rádiové zabezpečení), Autoterm (nezávislá topení), Igepa (autofolie 3M, Oracal, Avery), Tritech (chemie wc), Thetford (pozáruční i záruční servis ledniček, sporáků, toalet) a další.

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu kde najdete vždy nejaktuálnější informace nebo foto a popis z instalací, popřípadě recenze od našich zákazníků.

                                                                                                                                                                                        Jan Zdarsa