O NÁS

Provádíme kompletní servis obytných vozů a přívěsů. Elektro, plyn, voda, doplňky a příslušenství, opravy interiéru, karosérie, opravy podvozku, polepy fólií...

Náš servis najdete v srdci Vysočiny - ve městě Třebíč, na adrese Polanka 214/10. Sídlíme v areálu POLANKA - centrum služeb. Na nás narazíte na konci areálu - vše značeno. Kousek od nás najdete koupaliště Polanka (říční lázně, B. Fuchs), krásnou Baziliku sv. Prokopa a malebnou Židovskou čtvrť (obě památky zapsané na seznamu UNESCO), takže při čekání na Váš karavan se při nějaké jednodenní opravě rozhodně nudit nebudete.

Záleží nám na kvalitě odvedené práce, používáme značkové materiály, díly a zboží pro zrealizování zakázky a kvalitní profesionální nářadí. (SunStone Power, Victron Energy, Alugas, Truma, Propex, Autoterm Planar, Sinclair, Enduro, Fiamma, Sherlog, Oracal, 3M, Berner, Innotec atd.).

Nyní nově v našich službách i pronájem obytných přívěsů, momentálně k dispozici karavany Hymer Eriba Nova a Dethleffs Tourist Light (více v sekci půjčovna).

Sledujte nás na Facebooku https://www.facebook.com/caravanzdarsa kde najdete vždy nejaktuálnější informace nebo foto a popis z instalací.


                                                                                                                                                                                        Jan Zdarsa