Hymer Eriba Nova

K pronájmu nabízíme kvalitní karavan německé výroby Hymer Eriba Nova. Karavany Hymer Eriba vynikají svojí kvalitou, odolností a skvělými izolačními vlastnostmi.

Karavan je vybavený plynovým topením Truma s rozfukem - ventilátorem po celém karavanu, elektrickým topením, lednicí na 12/230V a plyn, bojlerem na teplou vodu na 230V, zabudovanou nádrží na vodu, chemickým otočným WC (chemie v ceně), sprchou, dřezem, třemi plynovými plotýnkami, digestoří. K dispozici dvě rozložitelné sezení, jedno uzavíratelné příčkou (spaní pro 4 osoby). Je vybaven aku 12V se solárním panelem, takže lze využít i ke kempování mimo přípojku 230V - LED světla, USB pro nabíjení telefonu a studená voda půjdou kdykoliv a kdekoliv.


Od nás s karavanem vždy odjíždíte s jednou připojenou plynovou lahví PB a druhou plnou lahví jako záložní. Na plyn je samozřejmě povinná revize, pro Váš klid je karavan vybaven detektorem úniku plynu v interiéru. K dispozici je i přípojka pro plynový gril, který je součástí výbavy.


Součástí pronájmu (bez příplatku) je u nás samozřejmostí základní vybavení (zmíněný plynový gril, stůl, čtyři skládací židle, schůdek, klika na stab. nohy, kazetová markýza, koberec pod markýzu, nosiče kol celkem na čtyři kola, 25m kabel 230V pro připojení karavanu, TV na 230V, zámek oje, nájezdové klíny, přídavná zpětná zrcátka, základní nářadí, nádrž na odpadní vodu, kanystr na pitnou vodu). Dále v karavanu najdete plastové skleničky na víno, pivo, nealko, melaninové nádobí a další kuchyňské potřeby, stejně tak k dispozici nové přikrývky, polštáře a povlečení pro čtyři lůžka, čtyři osušky a další drobnosti.


Náš karavan má od nás KOMPLET SERVIS (kontrola a údržba všech spotřebičů, nové pneu, kontrola el. instalace, rozvodu plynu, vody atd.). Karavan po navrácení vždy vydezinfikován ozónovým generátorem, překontrolován a nachystán na další dobrodružství.


Celková délka 650cm, šířka 230cm, provozní hmotnost 1120kg, přípustná/povolená 1290/1290Kg (lze táhnout např. i za auty velikosti Škoda Octavia, kde postačí řp skupiny B, v případě větších vozů je potřeba rozšíření nebo B+E).

Cena v sezóně A (1.1. - 30.4., 1.10. - 31.12.): 900,- /den (minimální doba pronájmu tři dny)
Cena v sezóně B (1.5. - 30.9.): 1.200,- /den (minimální doba pronájmu tři dny, v červenci a srpnu sedm dní)


Ceny bez DPH.


podmínky pronájmu karavanu, volné termíny, rezervace a další informace na +420 607 268 137, nebo caravanzdarsa@gmail.com