Hymer Eriba Nova

K pronájmu nabízíme kvalitní karavan německé výroby Hymer Eriba Nova. Karavany Hymer Eriba vynikají svojí kvalitou, odolností a skvělými izolačními vlastnostmi.

 Karavan je vybavený plynovým topením Truma s rozfukem - ventilátorem po celém karavanu, elektrickým topením, lednicí na 12/230V a plyn, bojlerem na teplou vodu na 230V, zabudovanou nádrží na vodu, chemickým otočným WC (chemie v ceně), sprchou, dřezem, třemi plynovými plotýnkami, digestoří. K dispozici dvě rozložitelné sezení, jedno uzavíratelné příčkou (spaní pro 4 osoby). Je vybaven aku 12V se solárním panelem, takže lze využít i ke kempování mimo přípojku 230V - LED světla, USB pro nabíjení telefonu a studená voda půjdou kdykoliv a kdekoliv.


Od nás s karavanem vždy odjíždíte s jednou připojenou plynovou lahví PB a druhou plnou lahví jako záložní. Na plyn je povinná revize, pro Váš klid je karavan vybaven detektorem úniku plynu v interiéru.
Součástí pronájmu (bez příplatku) je u nás samozřejmostí základní vybavení.


Náš karavan má od nás KOMPLET SERVIS (kontrola a údržba všech spotřebičů, nové pneu, kontrola el. instalace, rozvodu plynu, vody atd.). Karavan po navrácení vždy vydezinfikován ozónovým generátorem, překontrolován a nachystán na další dobrodružství.


Celková délka 650cm, šířka 230cm, provozní hmotnost 1120kg, přípustná/povolená 1290/1290Kg (lze táhnout např. i za auty velikosti Škoda Octavia, kde postačí řp skupiny B, v případě větších vozů je potřeba rozšíření nebo B+E).


Cena v sezóně A (1.4. - 31.5., 1.9. - 30.9.): 900,- /den (minimální doba pronájmu tři dny)

Cena v sezóně B (1.6. - 31.8.): 1.200,- /den (minimální doba pronájmu sedm dní)


Ceny BEZ DPH.