Dethleffs Tourist Light

K pronájmu nabízíme kvalitní karavan německé výroby Dethleffs Tourist Light, jehož hlavní předností je nízká váha, přívětivá velikost a moderní vzhled.


Karavan je vybavený výkonným plynovým topením Truma s rozfukem po celém karavanu (rozfuk pouze při 230V), lednicí na 12/230V a plyn, bojlerem na teplou vodu na 230V, zabudovanou nádrží na vodu, chemickým otočným WC (chemie v ceně pronájmu), prostornou sprchou, dřezem, třemi plynovými plotýnkami. K dispozici jedno rozložitelné sezení (vznikne postel pro dvě osoby) a plnohodnotná francouzská postel pro dvě osoby.


Karavan se vybaven solárním panelem a gelovým 120Ah akumulátorem, takže lze využít i ke kempování mimo přípojku 230V. LED světla, USB pro nabíjení telefonu a studená voda půjdou kdykoliv a kdekoliv.


Od nás s karavanem vždy odjíždíte s jednou připojenou plynovou lahví PB a druhou plnou lahví jako záložní. Na plyn je samozřejmě povinná revize, pro Váš klid je karavan vybaven detektorem úniku plynu v interiéru.


Součástí pronájmu (bez příplatku) je u nás samozřejmostí základní vybavení (kempingový stůl, čtyři skládací židle, schůdek, klika na stab. nohy, sáčková markýza, koberec pod markýzu, nosič na dvě kola, 25m kabel 230V pro připojení karavanu, TV na 12V, nájezdové klíny, přídavná zpětná zrcátka, základní nářadí, nádrž na odpadní vodu, kanystr na pitnou vodu). Dále v karavanu najdete plastové skleničky na víno, pivo, nealko, melaninové nádobí a další kuchyňské potřeby, stejně tak k dispozici nové přikrývky, polštáře a povlečení pro čtyři lůžka, čtyři osušky a další drobnosti.


Na karavanu je nainstalovaný pojezd/mover na dálkové ovládání, komfortní manipulace s karavanem při parkování v kempu.


Náš karavan má od nás KOMPLETNÍ SERVIS (kontrola a údržba všech spotřebičů, nové pneu, kontrola el. instalace, rozvodu plynu, vody, atd.). Karavan po navrácení vždy překontrolován, vydezinfikován ozónovým generátorem a nachystán na další dobrodružství.


Celková délka s ojí 640cm, šířka 230cm, provozní hmotnost 820kg, přípustná/povolená 1200/1200kg! (lze bez problému táhnout např. i za vozy jako Škoda Octavia, VW Caddy, postačí řidičský průkaz skupiny B).


Cena v sezóně A (1.1. - 30.4., 1.10. - 31.12.): 1000,- /den (minimální doba zapůjčení tři dny)

Cena v sezóně B (1.5. - 30.9.): 1.300,- /den (minimální doba zapůjčení tři dny, v červenci a srpnu sedm dní).


Ceny uvedeny bez DPH.


podmínky pronájmu karavanu, volné termíny, rezervace a další informace na +420 607 268 137, nebo caravanzdarsa@gmail.com