Dethleffs Tourist Light

K pronájmu nabízíme kvalitní karavan německé výroby Dethleffs Tourist Light, jehož hlavní předností je nízká váha, přívětivá velikost a moderní vzhled.


Karavan je vybavený výkonným plynovým topením Truma s rozfukem po celém karavanu (rozfuk pouze při 230V), lednicí na 12/230V a plyn, bojlerem na teplou vodu na 230V, zabudovanou nádrží na vodu, chemickým otočným WC (chemie v ceně pronájmu), prostornou sprchou, dřezem, třemi plynovými plotýnkami. K dispozici jedno rozložitelné sezení (vznikne postel pro dvě osoby) a plnohodnotná francouzská postel pro dvě osoby.


Karavan se vybaven solárním panelem a gelovým 120Ah akumulátorem, takže lze využít i ke kempování mimo přípojku 230V. LED světla, USB pro nabíjení telefonu a studená voda půjdou kdykoliv a kdekoliv.
Od nás s karavanem vždy odjíždíte s jednou připojenou plynovou lahví PB a druhou plnou lahví jako záložní. Na plyn je povinná revize, pro Váš klid je karavan vybaven detektorem úniku plynu v interiéru.
Součástí pronájmu (bez příplatku) je u nás samozřejmostí základní vybavení.


Náš karavan má od nás KOMPLETNÍ SERVIS (kontrola a údržba všech spotřebičů, nové pneu, kontrola el. instalace, rozvodu plynu, vody, atd.). Karavan po navrácení vždy překontrolován, vydezinfikován ozónovým generátorem a nachystán na další dobrodružství.


Celková délka s ojí 640cm, šířka 230cm, provozní hmotnost 820kg, přípustná/povolená 1200/1200kg! (lze bez problému táhnout např. i za vozy jako Škoda Octavia, VW Caddy, postačí řidičský průkaz skupiny B).


Cena v sezóně A (1.4. - 31.5., 1.9. - 30.9.): 900,- /den (minimální doba pronájmu tři dny)


Cena v sezóně B (1.6. - 31.8.): 1.200,- /den (minimální doba pronájmu sedm dní)


Ceny uvedeny BEZ DPH.